Перник ИнфоБългарски Бизнес Каталог - добави безплатно вашата фирма тук
www.pernik.info   Интернет портал на град Перник



Вход потребители
Потребител : 
Парола : 
 Регистрация

Търсене в сайта
Текст:
Къде:
 

поща@pernik.info
Поща : 
Парола : 
 



 

Партньори
БГ Бизнес - каталог на фирмите в България
Сайтовете за ТЕБЕ!
tbox7.com
Bansko
Обзавеждане
Оценки и мнения
Обяви
Новини Добрич
Хотели в България
Giftsface - подаръци за любими хора!
Климатици
Съновник
Обяви.Сайт за обяви
Имоти
Новини
Игри













 


Новини
Водещите новини от 08.06.2006 г.
Областният с награда от висше училище
Шивашка фирма "олекна" с 46 бона, апаши отмъкнали
70 картини на Любен Гайдаров в столичен музей
Шивашка фирма "олекна" с 46 бона, апаши отмъкнали
Любомира ПЕЛОВА
   Тежък удар нанесоха неизвестни засега апаши на италианската шивашка фирма "Алфа текстил индъстри" в Перник. Разсеян служител оставил отворен прозорец в едно от административните помещения на сградата, намираща се в кв."Тева". Крадците се възползвали от "удобството" и успели да проникнат в канцеларията, откъдето изнесли пет преносими компютъра и метална каса, в която по данни на материално- отговорното лице е имало 46 000 лв.
Според предварителната информация, последният служител е напуснал шивашкото предприятие около 18,30 часа в понеделник. Кражбата е била установена в началото на работното време завчера, в 8 часа.
Запознати твърдят, че шивашката фабрика използва жива охрана, според очевидци в двора има и кучета-пазачи.
Случаят е поет от 1 РПУ - Перник. Полицаите трябва да изяснят дали в крупния обир не е замесен и вътрешен човек, който е разпологал с информация за модерната техника във фирмата и наличието на солидната сума в касата на фирмата. Съмнително е как цяла тежка метална каса е изнесена, без да реагират охранителите и четириногите пазачи. Отговор на тези въпроси трябва да намерят служителите на реда.
Архив на новините
Към дата : 
 
Търсене в новините

Уеб базирана складова система