Перник ИнфоБългарски Бизнес Каталог - добави безплатно вашата фирма тук
www.pernik.info   Интернет портал на град Перник



Вход потребители
Потребител : 
Парола : 
 Регистрация

Търсене в сайта
Текст:
Къде:
 

поща@pernik.info
Поща : 
Парола : 
 



 

Партньори
БГ Бизнес - каталог на фирмите в България
Сайтовете за ТЕБЕ!
tbox7.com
Bansko
Обзавеждане
Оценки и мнения
Обяви
Новини Добрич
Хотели в България
Giftsface - подаръци за любими хора!
Климатици
Съновник
Обяви.Сайт за обяви
Имоти
Новини
Игри













 


Новини
Водещите новини от 14.10.2010 г.
Пустеещи пасища превърнаха лалугерите в изчезнал вид
Уличен театър в Перник
Авджии отстреляха питомно прасе, взели го за диво
Преименуват зала „Миньор”
апропо
Делото за спасение на богатите…
Делото за спасение на богатите…
Валентин ВАРАДИНОВ
   
Стана така, че делото за спасение на богатите е дело на бедните. Прословутите хеликоптерни снимки на баровски имения се превърнаха в българския „Листопад”, който се гледа предимно от бедната част на населението, демек, масовата. А остапбендеровските комбинации на чорбаджиите са черешката на тортата, която ни се поднася всеки ден за десерт най-често преди „Листопад”-а.
Именно бедните в България участват в хеликоптерната сапунка наравно с богатите. Цъкат с език, издават нечленоразделни звуци, задават въпроси без отговор и пишат присъди. Ето достойна за референдум тема – да се сринат ли именията или да.
И понеже телевизиите без „Листопад” губят имидж – да се мине на вариант „А”. Всяка вечер да дават как булдозер срива по една къща и със строителните материали запълва басейна пред нея. Така ще се получи сериал, по-дълъг от „Листопад” и почти толкова интересен. Хляб и зрелища с акцент на второто. Така богатите ще бъдат спасени да плащат данъци, а бедните ще спасят собствената си немощ, издигайки се като герои на хеликоптерната сапунка.

Архив на новините
Към дата : 
 
Търсене в новините

Уеб базирана складова система