Перник ИнфоБизнес IT решения от Софтуер Солюшънс ООД
www.pernik.info   Интернет портал на град Перник



Вход потребители
Потребител : 
Парола : 
 Регистрация

Търсене в сайта
Текст:
Къде:
 

поща@pernik.info
Поща : 
Парола : 
 



 

Партньори
БГ Бизнес - каталог на фирмите в България
Сайтовете за ТЕБЕ!
tbox7.com
Bansko
Обзавеждане
Оценки и мнения
Обяви
Новини Добрич
Хотели в България
Giftsface - подаръци за любими хора!
Климатици
Съновник
Обяви.Сайт за обяви
Имоти
Новини
Игри













 


Вицове / 10 случайни
Брой вицове: 10 

Категория:   |  10 случайни  |  Добави виц
 Добавен на 22.12.2005 / 18:53 от Admin
Въпрос: Кои са катастрофите на века?
Хирошима 45
Чернобил 86
Windows 98
Категория: Интернет и PCРейтинг:  | Гласувай

 Добавен на 22.12.2005 / 16:30 от Admin
Един полицай решил да пише завещание: "- Завещавам на жена си 100 000$, завещавам на малкия си син 50 000$, завещавам на дъщеря си 50 000$... леле това са толкова много пари... от къде ще ги взема... - взел палката
Е са ви.... мамата!
Отбий в дясно!"
Категория: ПрофесионалниРейтинг:  | Гласувай

 Добавен на 17.09.2006 / 18:38 от Admin
Обява за работа:
"Вие сте млада 25 годишна красива и привлекателна. Имате 2 висши образования, владеете перфектно 3 езика. Имате руса коса, дълги крака и чаровна усмивка и искате да вземате заплата между 5 и 10 хиляди лева!"
Вървете на майната си! На нас ни трябва арматурист!
Категория: ПрофесионалниРейтинг:  | Гласувай

 Добавен на 22.12.2005 / 19:58 от Admin
Попитали един сърбин:
- Защо сърбите псуват толкова много?
- Па, йебем ли га!
Категория: НационалниРейтинг:  | Гласувай

 Добавен на 22.12.2005 / 20:07 от Admin
Върви си Прасчо из гората и среща Мечо Пух и го пита:
- Пух Мечо какво държиш в ръка?
- Портокали. - отговорил Пух.
- А, защо миришат на лайна? - попитал Прасчо.
- Ами... защото ги ям за трети път.
Категория: ЖивотниРейтинг:  | Гласувай

 Добавен на 22.12.2005 / 18:13 от Admin
Един програмист перял килима на мишката. Приятелят му го заварил и го пита:
- Абе ти луд ли си, що переш подложката?!?
- Инсталирах си Win 2000...
- И кво?
- Мишката се изпoвръща!
Категория: Интернет и PCРейтинг:  | Гласувай

 Добавен на 22.12.2005 / 19:10 от Admin
Македонска чета водела люта битка с башибозушки орди. Дълго време вече се биели, но все пристигали вражески подкрепления. Един от македонците се обърнал към воеводата:
- Воеводо, много станаха душманите, ке се биеме ли или ке се предаваме?
- Македонски четник не се предава! - строго казал воеводата. - Ке бегаме!
Категория: НационалниРейтинг:  | Гласувай

 Добавен на 22.12.2005 / 19:02 от Admin
Програмист се моли пред икона:
- Да се свети името ти, Господи, и разширението ти...
Категория: Интернет и PCРейтинг:  | Гласувай

 Добавен на 22.12.2005 / 19:44 от Admin
Един бобър се научил да диша през гъза си, седнал на един пън и умрял.
Категория: ЖивотниРейтинг:  | Гласувай

 Добавен на 22.12.2005 / 17:16 от Admin
Главният лекар си взема една седмица отпуск и отива на лов. Връща се мрачен и навъсен.
- Какво стана? - пита го старшата сестра.
- Нищо не можах да убия - жалва се докторът.
- Е, ако си бяхте стояли в болницата...
Категория: ПрофесионалниРейтинг:  | Гласувай

Добави виц >>

Търсене във Вицове
Текст :  

 

Уеб базирана складова система
Брой вицове: 10