Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ГАВРА С ЕДИН УЧИТЕЛСИ ТРУД

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
CECKA_BR
Гост





МнениеПуснато на: Нед Мар 23, 2008 7:22 pm    Заглавие: ГАВРА С ЕДИН УЧИТЕЛСИ ТРУД Отговорете с цитат

КАКТО ПРАВИТЕЛСТВОТО СЕ ПОДИГРА С УЧИТЕЛИТЕ ТАКА И ЕДНА НОВО ИЗЛЮПЕНА КМЕТИЦА СЕ ПОДИГРАВА С ТРУДА НА УЧИТЕЛИТЕ ОТ ОСМО УЧИЛИЩЕ С КАКВО ПРАВО И НА КАКВА БАЗА ЩЕ КАЗВА ,ЧЕ ОБРАЗОВАНИЕТО НЕ БИЛО ДОБРО ТЯ ГОСПОЖАТА КМЕТИЦА НЕ РАЗБИРА ЛИ ЧЕ ОБИЖДА ВСИЧКИ ДЕЦА В ТОВА УЧИЛИЩЕ АМА КАКВО ДА СЕ ПРАВИ НА ТЯХ ВИНАГИ ИМ Е ПРОСТЕНО В ТЯХ Е НОЖА И ХЛЯБА КОЛКОТО НИ ОДРЕЖАТ ТОЛКО ЩЕ ЯДЕМ Exclamation
Върнете се в началото
krisy



Регистриран на: 05 Авг 2004
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Нед Мар 23, 2008 10:13 pm    Заглавие: ДО ЦЕЦКА Отговорете с цитат

Много се чудех, в коя от трите теми, в които си се ИЗЯВИЛА, миличка, е най-подходящо да ти отговоря... Всъщност адски трудно ми беше да вникна в същността на всичките ти писания, но бъди сигурна, че това не се дължи на блондинския ми вид Exclamation
Цитат:
С КАКВО ПРАВО И НА КАКВА БАЗА ЩЕ КАЗВА ,ЧЕ ОБРАЗОВАНИЕТО НЕ БИЛО ДОБРО

Хахаха... що за глупав въпрос?!?!? Ми само от три твои поста съдя за това, без да имам нищо общо със сферата на образованието!!!
Бога ми, ако във всички училища в Перник, ви учат да пишете с ГЛАВНИ БУКВИ, да липсват всякакви препинателни знаци, да не проверявате безумния правопис... по-добре до едно да ги затворят... повярвай ми!!!

_____________________________
Четете бе хора, просто четете...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rumians



Регистриран на: 10 Мар 2008
Мнения: 11

МнениеПуснато на: Сря Мар 26, 2008 10:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно подкрепям изказването на CECKA_BR ,като бих добавила,че с учителите,учениците и родителите се подигра не само госпожа Янакиева а и целият инспекторат! Хора не разбирате ли ,че всико е предрешено! Осмо основно училище го жертват с цел лични амбиции и интереси на определени хора ! Във всички медии се говори за осмо основно училище като "закрито". "Рекламата" на училището и на целият учителски колектив тече в пълна сила. Не прави чест на никой от тези които се опитват да опозорят труда на целият учителски колектив и на училище с 45 годишна история устоявайки единствено свои лични интереси.Не мога да се съглася с такава несправедливост, но всички ние сме безсилни,защото това е театър по сценарии, отлично изигран.Дори и медиите са купени и не поставят двете страни ,като равнопоставени,но такава ни е държавата:ПРОДАЖНА И ПОШЛА!!.......
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chichovan4o



Регистриран на: 30 Мар 2008
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Нед Мар 30, 2008 9:20 pm    Заглавие: ДОКЪДЕ СТИГНАХМЕ ? Отговорете с цитат

ДОКЪДЕ СТИГНАХМЕ?
Kметът на Калкас вече е експерт по закриване на училища

Уважаеми перничани,

Дълго мислих преди да се реша да споделя с вас какъв потрес ме връхлетя като видях коментарите на кмета Надка Павлова на 26.03.2008 г. по кабелна телевизия „Кракра” относно закритото през 2006 г. училище в Калкас, на което аз бях директор и съветите, които тя си позволи да даде в публичното пространство за закриването на 8-мо ОУ в гр. Перник.
Възможно е стратегията на Общинското ръководство в тази насока да е правилна – това времето ще покаже. По интересното в случая е, че Надка Павлова през 2006 г. безпринципно подкрепяше стратегията на предишното Общинско ръководство, защото очевидно сградата на училището е била необходима за реализиране на спечелен проект. Сега обаче, по думите на Павлова, се оказва, че тя не е знаела какво е щяло да се случи с децата и персонала на училището в Калкас /което за мен е много недостойно/ и променяйки позицията си на 180 градуса, дава съвети как да се закрие друго училище(?!).
Дали с това афиширано без повод мнение в публичното пространство Надка Павлова не иска да покаже на сегашното общинско ръководство колко вярно ще му служи? Но аз и мои колеги – учители сме на мнение, че решаването на проблемите в образованието са несравними с поставянето на „подкожни инжекции”. Тук много на място идва българската поговорка: „Всяка жаба да си знае гьола!”.


Нина Зарева -
последен директор на бившето
14 ОУ „Иван Вазов” – кв. Калкас
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2008 11:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Само не разбрах защо трябваше да чета словоизлиянията ти на две места или така може би е по-лесно забелязването на мнението ?!? И тоз chichovan4o много ми на помня на друг chicho, само че dan4o !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
VIDEO



Регистриран на: 29 Мар 2008
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2008 1:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

абе тъпанар/перко /,ти друга работа нямаш ли си та само се заяждаш с хората от форума, ако не ти изнася този форум не го посещавай/ГЛУПАКО/ Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2008 1:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="VIDEO"]абе тъпанар/перко /,ти друга работа нямаш ли си та само се заяждаш с хората от форума, ако не ти изнася този форум не го посещавай/ГЛУПАКО/ Exclamation[/quote]

абе острилко, имам си доста друга работа и искам като вляза във форума да не чета издиханията на плиткоумни госпожи с беден речник и култура колкото на членове на малцинствена група широко разпространена по нашите земи, това че изказването на мнението ми за вас е заяждане си е лично ваш проблем и аз лично ще си направя секуро след подобни високо-интелигентни изказвания като твоето УМНИКО/ЦО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group