Брезнишките волейболисти сдадоха първото място в последния кръг
Пиян стреля в селска кръчма в Гълъбник
Шефът на РЗОК положи клетва като съветник
Яне АНЕСТИЕВ
    Брезничани и трънчани обаче отиват на плейофи
Мъжкият отбор на Изгрев (Ябланица) завърши редовния сезон в първенството на А НВГ на първото място, след като едва в последния кръг днес успя да измести от там неизменния досега лидер Чорни 98 (Брезник). В директен двубой между двата тима, в който Изгрев домакинства не в своята зала в Ябланица, а в залата в Луковит, брезничани записаха първата си загуба за сезона, 1:3 (22:25, 25:20, 15:25, 19:25), но тя им бе достатъчна, за да сдадат челото в таблицата. Двата отбора завършиха с по 9 победи и 1 загуба, но по-доброто геймово съотношение на ябланчани им отреди първото място.След тях в крайното класиране от редовния сезон в четвъртата дивизия на България се наредиха Царевец-19 (Велико Търново) и Ерма-96 (Трън). Именно тези четири отбора се класират за полуфиналните плейофни серии до 2 победи от 3 мача и от 20 март ще продължат борбата за промоция в третия ешелон - А Елитната волейболна група. На последните две места останаха Козлодуй (Козлодуй) и Русе Волей (Русе).