Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Готини гаджета ли са перничанките ?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Invisible kid



Регистриран на: 14 Ное 2007
Мнения: 26

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 4:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво "селкооро" с това радио Ултра ти се е промил мозака !! лелеееее какво казах пък аз Smile ц ц цц ц грешка Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
whatthefuck



Регистриран на: 22 Окт 2007
Мнения: 3

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2007 9:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Don_Ninoff,без да ми се обиждаш,но като модератор трябва да даваш пример!Погледни постовете ти с колко правописни грешки сa.
П.С. Sorry за offtopic-а
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TANKO



Регистриран на: 21 Дек 2007
Мнения: 1
Местожителство: london

МнениеПуснато на: Пет Дек 21, 2007 12:08 pm    Заглавие: hi Отговорете с цитат

perni4anki sa gotini SmileSmileSmile
ne neshto ne ostanaxa po Pernik istnata e 4e po otvorenite umni i krasivi momi4eta se maxat ot tozi grad /.....kofti no e taka....i istina e 4e sa ostanali samo chalga deca koito za edno krak4e s kolata i 2-3 whiskey sa ve4e ok za vsi4ko koeto e eftina prostitucia ....ostanalite im 4erti sa si obshti Bg 4erti -zavist,kluki,oplakvane,imaniarki,i iako 4alga xaxaxaxa koeo evarxa na selska BG....NO SA KRASIVI SPOR NIAMA SmileSmile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Yassen



Регистриран на: 07 Сеп 2007
Мнения: 6
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пон Дек 24, 2007 11:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като чета всички тези постове и ме напира истински смях Laughing Жените в Перник.... За мен може да се каже, че съм космополит за рамките на Бг, ходил съм и съм живял в доста голями БГ градове. Е, мога да кажа с ръка на сърцето, че две от най-прекрасните жени които познавам са именно от Перник... не Ви прави чест да говорите така за Перничанки, тук има страхотно умни и красиви жени Wink има и селянки както и навсякъде. 5 години бях в Плевен, уж там били най-готините, даммм, ама не, в Перник има доста по-стойностни девойки според мен Laughing
_________________
Бъдещето принадлежи на онези, които вярват в красотата на мечтите си.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Съб Авг 16, 2008 12:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте мадами,здравейте и мъже на Перник,
ами нека никой не ми се сърди,но мнението ми си е мнение....споделете ди и вие вашите.
АЗ САМО ТЪПИ ПЕРНИЧАНКИ СЪМ СРЕШАЛА....може да звучи ужасно,,,,и на мен ми звучи ужасно,но е факт.....Има само един вид перничанки,които видят ,че стават и това са жените над 40 години! Мъже....възпитавайте си добре жените,ако трябва с бой,но мисля ,че това убива мозъчните клетки и влошава ситуацията....оставете ги по добре сами да се оправят-да си ходят гладни,жадни,боси и голи,но поне ще са надути и прекалено силно казано 'красиви'. Защото някой по-нагоре каза,че перничанките са бедни......мда....така си е......срамно и позорно.....
на една жена ежедневието и е готвене,чистене,гладене,пране,подреждане,грижа за домашен любимец поне,че може и дете........и ако това е цялата работа в живота на жената...наистина няма как да е умна.....НАДЯВАМ СЕ ,ЧЕ ПЕРНИЧАНКИ МОГАТ ВСИЧКО ТОВА, ако не е така,съжалявам мъжете - по-добре си хванете някоя жена по-далече от перник, понеже те могат и да работят освен това....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Съб Авг 16, 2008 7:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Като чета всички тези постове и ме напира истински смях Laughing Жените в Перник.... За мен може да се каже, че съм космополит за рамките на Бг, ходил съм и съм живял в доста голями БГ градове. Е, мога да кажа с ръка на сърцето, че две от най-прекрасните жени които познавам са именно от Перник... не Ви прави чест да говорите така за Перничанки, тук има страхотно умни и красиви жени Wink има и селянки както и навсякъде. 5 години бях в Плевен, уж там били най-готините, даммм, ама не, в Перник има доста по-стойностни девойки според мен Laughing


Еми да си кажа честно и аз четейки тези постове и глупавите теми, които са поставени тук и мен ме напира смях, но за мен може да е смешно и глпаво, но пък задруг да е интерестно и полезно, то различни хора и следователно различни идеали !!! Laughing
Не е лошо, че си живял в някой големи БГ градове, както ти ги наричаш, но все пак те се изчерпват със София, Плодвид, Варна..... и май свършиха, то цялата държава ни е малка, така, че не може и да искаме да имаме кой знае какви големи градове. Хм.... това за тези две жени дето са от Перник и са прекрасни...... абе човече запознай ме и мен с тях искам и аз да ги познавам !!! Confused
Еми.... виж сега то красиви и интелегентни жени на всякъде, сега не можем да си кривим душата и да казваме обратното. Аз поне за мен лично, от мъжка гледна точка не отричам , че има красиви жени, но по принцип тези красивите са малко особени. Повечето красиви са и надути и ..... абе да си го кажем "МОТРЕСИ" ! Mad Но да не навлизаме в тази дъблока тема, че кой знае колко глупости ще се изпишат !

Перник има и достойни не само жени но и мъже както на всякъде, но болшенството сме си ...... долна и мръсна сган , няма какво сега да си хвърляме хладка вода в очите и да си правим четки един на друг за да почувстваме, едва ли не някакво си емоционално задоволство от това колко готини сме перничани и перничанки !!! Wink
Както и да е ..... уважавам мнението ти !!! Smile



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
irenavel1



Регистриран на: 25 Авг 2008
Мнения: 60
Местожителство: СТЕФАНОВО

МнениеПуснато на: Съб Сеп 06, 2008 10:04 pm    Заглавие: HUBAVI LI SA PERNI4ANKITE Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing E MOJE I DA IMA HUBAVI,NO DALI SA UMNI?!ABE QVNO SI GI ZASLUJAVATE,KAKVITO I DA SA!!!!!

Кирилица моля!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
stefanopolis



Регистриран на: 03 Май 2008
Мнения: 18

МнениеПуснато на: Нед Сеп 28, 2008 12:42 pm    Заглавие: sa Отговорете с цитат

povecheto pernichanki sa s dosta selski mantalitet za syjalenie a za vynshen vid nqmat nishto obshto s madamite ot varna naprimer-tam sa nai-qkite macki Cool

Кирилица моля!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Безименният



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 55
Местожителство: някъде

МнениеПуснато на: Чет Окт 23, 2008 9:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Че какво им е на перничанките бре. Цепеняци са от секъде. Направо дрънкат. Имат си всичко. А какво му трябва на човека, както се казваше в една песен-Едно ферари с цвят червен,..и т.н. Razz
_________________
там където няма първи начин ,вторият начин е законният начин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
irenavel1



Регистриран на: 25 Авг 2008
Мнения: 60
Местожителство: СТЕФАНОВО

МнениеПуснато на: Чет Окт 23, 2008 10:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

sex sex sex sex sex sex sex леле...
_________________
NEMA NA4IN DA NEMA NA4IN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
клеопатра



Регистриран на: 25 Авг 2009
Мнения: 43
Местожителство: в сърцето на един мъж

МнениеПуснато на: Вто Авг 25, 2009 3:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля,че по принцип, българката е уникална жена!Винаги успява да се поддържа във вид,в който е трудно да и дадеш годините.И всичко това-при положение,че успешно съчетава работа,домакинстване и отглеждане на деца.Отделен е въпроса за красотата като цяло-външна и вътрешна.Тази комбинация трудно се уцелва,но въпреки това, всеки успява да открие своята.И ако вие,момчета,сте умни и красиви,то това не е ли наследство точно от красивата и умна българска жена?Независимо дали е перничанка или не...

"Чудото се случи много рано.
Тя недоумяваше сама.
Просто се огледа във герана
и разбра,че вече е мома.
И сънува рокля с пеперуди...
Колко хубав беше тоя сън!
Но баща и я събуди,
че овцете чакаха навън.

Рокличка детето не получи.
Рокля и девойката не взе.
Младостта проплака като ручей
и опали босите нозе...
След години влезе в чужда къща.
В плитките припламна есента.
А в сърцето все една и съща
тлееше моминската мечта.

Но тогава трябваше да вземе
за сина тетрадка и молив.
А за рокля все ще дойде време.
Нека само той да и е жив!

Колко пъти върза и развърза
възелчето с белите пари!
А на дните хукналия бързей
с вадички лицето и покри.
Колко пъти щъркелите горе
на комина свиваха гнезда...
Но синът изучи!
А наскоро
с рокля я зарадва от града!

Цяла от уплаха отмаляла,
тя понечи да направи кръст.
И за първи път пред огледало
се изправи с целия си ръст.


Взря се в потъмнялото си чело.
В шията.В дълбоките бразди.
В оня кладенец край село-
тях ли беше виждала преди?

Кожа,почерняла като угар...
И по нея роклята цъфти-
с тъжни,закъснели теменуги...
Боже,колко скъпо я плати!
Нещо я удари безпощадно.
Образът се люшна и разби.
Сякаш в кладенеца беше паднал
лист от разлюляните върби...
И си спомни неживяна младост.
И разбра през бликналата жал,
че деня на тая тиха радост
страшно много беше закъснял."
_________________
Само преживените неща са истински разбрани!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Съб Сеп 05, 2009 5:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Мисля,че по принцип, българката е уникална жена!Винаги успява да се поддържа във вид,в който е трудно да и дадеш годините.И всичко това-при положение,че успешно съчетава работа,домакинстване и отглеждане на деца.Отделен е въпроса за красотата като цяло-външна и вътрешна.Тази комбинация трудно се уцелва,но въпреки това, всеки успява да открие своята.И ако вие,момчета,сте умни и красиви,то това не е ли наследство точно от красивата и умна българска жена?Независимо дали е перничанка или не...





Всеки един човек независимо дали е мъж или жена си има нещо индивидуално и уникално. Това, че българката успява да се подържа винаги във вид в който да не и дадеш години на които е всъщност не съм изобщо съгласен и ще ти кажа защо, веднага ще ти изложа тезата на която се базирам.

В България 10 годишните деца изглеждат като 18 годишни, а на Запад (вярвай ми, живял съм и имам възможността още да живея там),18 годишните изглеждат като 10 годишни.
Надявам се да се съгласиш, че сега едно 13--14 годишно момиче вече води полов живот, закача се не с батковци а с по 30-35 годишни семейни мъже и търси от тях не толкова сексуален контакт, защото няма какво да се лъжем, просто на тази възраст едва ли има нужда толкова от секс, а просто гледайки от страни от малко по- големите каки покрай нея и тя иска да бъде поредната мутреса, която се вози в скъпа и лъскава кола и да има скъпо струващи дрънкулки.
Горе - долу, същото е положението и при 13-14 годишните момченца, които вече са захапали цигарата, пийват бирата, която иначе им горчи и не биха я сложили в уста, но няма как нали мацката до него ще си каже "Тоя е егати пича", все пак това е знак на мъжество (поне за балканският мъж),обсъжда с приятелите си, как е треснал вечерта "оная с големите бомби" и как му е духала......
Но да не навлизаме в тази тема, че тя е доста дълбока и дребнава, може да направим такава тема и в нея да се пише и коментират тези неща, просто мисълта ми беше, че хубави жени и мъже Господ дал на всякъде..... просто зависи кой какво иска, търси и предлага разбира се....... А пък както и ти беше се изразила, зависи за каква красота говорим, вътрешна или външна !




Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
клеопатра



Регистриран на: 25 Авг 2009
Мнения: 43
Местожителство: в сърцето на един мъж

МнениеПуснато на: Съб Сеп 05, 2009 11:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ама перничанки може да тропат граовско хоро... Laughing
_________________
Само преживените неща са истински разбрани!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Нед Сеп 06, 2009 12:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Ама перничанки може да тропат граовско хоро... Laughing



Абе това е лошото, че вече дори и да се свири народна музика всички щракат с пръсти и се провикват с "оп-са" !Всеки на кючек го е ударил.

Майка България ! Crying or Very sad



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
клеопатра



Регистриран на: 25 Авг 2009
Мнения: 43
Местожителство: в сърцето на един мъж

МнениеПуснато на: Нед Сеп 06, 2009 3:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Дръж се земьооо...граовец те гази!"

http://www.vbox7.com/play:f9b06d5d



...и съвременна мома кръшна снага вие,превива...

http://vbox7.com/play:8fe15dcc



А тук просто си го умеят по традиция:

http://vbox7.com/play:2d367bd5
_________________
Само преживените неща са истински разбрани!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group