Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Готини гаджета ли са перничанките ?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Gaca



Регистриран на: 04 Юли 2004
Мнения: 10
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Нед Юли 18, 2004 9:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Самочувствието би трябвало да се гради на оценката, която си даваме, на това как се възприемаме. Много често обаче се гради на това как ни възприемат околните. Човек без самочувствие е комплексар. Самочувствието се гради постоянно. Понякога обаче може да го сбъркаш със самовлюбеност и т.н. Не съм казала, че е добре човек да няма самочувствие..Дори напротив, за да бъдеш истионска личност, самочувствие ти трябва...Но самочувствие без покритие? За хай гъзарките не ми се говори. Ще трябва да изпиша прекалено много. А пък за външния вид на мъжете..всеки човек трябва да се поддържа малко или много. Не да му става фикс идея, но все пак.. А пък го и казах просто така...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krisy
Гост





МнениеПуснато на: Вто Авг 03, 2004 3:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bravo, Ramires, dostoino zashtitavash 4esta na perni4anki.
tezi "seliani" neznam zashto imat dostup do tozi forum, ako e vuprosa da pishesh kakvoto i da e i da pluesh na liavo i nadiasno, tuk ne e miastoto. A i jenite sa tolkova hubavi kolkoto mujete zaslujavat te da budat!
Върнете се в началото
Biora



Регистриран на: 10 Фев 2004
Мнения: 55

МнениеПуснато на: Сря Авг 25, 2004 9:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

JAG написа:
Gotini gadjeta li sa pernichankite hmmmm- gotini sa , no za sajalenie si stradat ot parichnia kompleks koito e obzel ciala Balgaria. Dosta sam obikolil BG i smiatam che sa nai krasivite momicheta v BG, no tova ne gi pravi nishto poveche ot krasivi . Na koito tova mu sitga - dobre doshal v Pernik Very Happy No ne mislia che na edin sebeuvajavasht se maj tova triabva da mu e dostatachno -smo hubava jena, tia e do vreme. Pisna mi ot hubavi naduti sashtesva, no za sajalenie mai varviat raka za raka - naduto i hubavo. Da me izviniat vsichki hubavi pernichanki, ako ne popadat v grafata naduti, no drugi ne sam sreshtal...... Nadiavam se pone niakoia da me razubedi v tova koeto sam vidil Smile Pak i da ne zabraviame che ima 6 miliard mnenia na tazi Zemia Smile


po-goljamata chast ot momichetata v PK se prodavat. radvam se da chuja nai-setne maj koito naistina da e umoren ot vsichko tova. komplimenti. ako ima oshte trima kato teb moje bi neshto shte se promeni. ne che mi puka kakvi sa momichetata v PK. az sam az i ako njakoi iska da me sloji pod njakoi obsht pokazatel si e negov problem. njama da se varja. zashtoto i az sam umorena ot maje koito sa samo krasiva no jalka fasada na neshto koeto nikoga njama da postignat po tozi nachin.
KAKVI DA SA MOMICHETATA V PERNIK OSVEN PRODAJNI KOGATO MAJETE NE MOGAT ILI NE ISAKT DA GI PRIVLEKAT PO DRUG NACHIN!
vsashtost mislja che vseki koito obsyjda temata e ot njakoi strana na barikadata. az ne sam ot nikoja strana i zatova --ARRIVEDERCI!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
betti
Гост





МнениеПуснато на: Съб Окт 02, 2004 11:01 am    Заглавие: da go duhash Отговорете с цитат

ВЗЕМЕТЕ СЕ СТЕГНЕТЕ МАЛКО МОМИЧЕТА,НИКОЙ НЕ Е ЛЮБИТЕЛ НА ЛОЕНИТЕ ТОПКИ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad[/quote]




ДА ГО ДУХАШ ,/ поздрав от едсна лоена топка/ Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Вто Окт 05, 2004 5:03 pm    Заглавие: Re: da go duhash Отговорете с цитат

ДА ГО ДУХАШ ,/ поздрав от едсна лоена топка/ Very Happy Very Happy Very Happy[/quote]



Готово бе лоена топко Shocked
самоче вместо да ругаеш и псуваш хората които ти казват истината вземи направи нещо по въпроса за да няма от какво да се обиждаш
няма да ти трия мнението въпреки че то няма място в този форум но нека хората видят че не само сте лоени топки ами и прости селянки и да ме извинявате мнго трудно ще ми промените мнението за вас докато искате от мен услуги без пъце(чатнахте ли се)


Поздрави!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
betti
Гост





МнениеПуснато на: Сря Окт 06, 2004 9:04 am    Заглавие: Re: da go duhash Отговорете с цитат

Готово бе лоена топко Shocked
самоче вместо да ругаеш и псуваш хората които ти казват истината вземи направи нещо по въпроса за да няма от какво да се обиждаш


Тояпа ти на какво викаш лоена топка-ако съдиш по обкръжениетоти можеш да си правиш изводи.Проста или не , на глупости така се отговаря
Пуками дали ше ме изтриеш или не
Върнете се в началото
Kristina



Регистриран на: 21 Фев 2004
Мнения: 1
Местожителство: BG

МнениеПуснато на: Сря Окт 06, 2004 4:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kodjo написа:
poneje ne mi e got da s shturam sred takiva prosti hora predpochitam da si stoja vkushti e taka i s momichetata za koito ti govorish - istinskite. ili da buda po-tochen - tezi koito sutrin na trezvo shte ocenish po sushtija nachin kakto i predishnata vecher. ako e taka da vzemem da si naredim edna sreshta sichki umni krasivi i vuobshte naj- horata v grada ta da si zaformime edo klasovo otdeleno obshtestvo, koeto da se zanimava s dalech po-vuzvisheni neshta ot temite za poslednite machove ot evropejskoto(mejdu drugoto tija gurci utepaha ribata) ami da si govorim za tova kolko vuzmojnosti ni dava jivota i kak oplakvajki se ot nego da si mislim che vidish li vijdash kusurite mu si go razbrak


cennite hora v pernik shte gi namerish na nai-strannite i zabutani mesta. i izvednaj nai-strannite i zabutani mesta pochvat da te karat da se chuvstvash dobre. dori i v pernik. Smile radvam se che i njakoi drug misli kato men.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Сря Окт 06, 2004 4:58 pm    Заглавие: Re: da go duhash Отговорете с цитат

Тояпа ти на какво викаш лоена топка-ако съдиш по обкръжениетоти можеш да си правиш изводи.Проста или не , на глупости така се отговаря



скъпа гостенко ако си беше направила труда да порочетеш мало от постовете в тази тема и особено този от който реши да покажеш простотата си щеше да раязбереш каде сум видял лоените топки и колко са били
такаче постараи се малко следващият път


Поздрави!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост






МнениеПуснато на: Сря Окт 06, 2004 9:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Шо спорите бе хора немислите ли че всеки има своий собствен вкус относно момичетата,аз попринцип харесвам Перничанки вапреки че им липсват неколко сиви клетки Smile)). В Перник има секакви хора и селанки и интелигентни момичета аз познавам доста такива(интелигентни).Лошото е едно че доста са курвичките в Перник .В чужбина има доста елитни дами които карат в перник последни модели коли.
Върнете се в началото
Hilton
Гост





МнениеПуснато на: Чет Окт 07, 2004 12:48 pm    Заглавие: kolko glupavo Отговорете с цитат

mnogo glupav spor be hora.....
haresvaite se i se ovi4aite, pak dali sme hubali ili ne, vse taia!!!!!
Krasotata e do vreme, ama drugoto ostava ve4no!

Pomislete, ako mojete razbirase i posle se izkazvaite po tozi na4in!!!

Kraiva perni4anka!!
Върнете се в началото
Divane



Регистриран на: 07 Май 2005
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пон Май 16, 2005 2:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мдааам интересна полемика сте завихрили тук Smile Май всеки е прав за себе си, но мисля, че както навсякъде и в Перник жените не са серийно производство.Не можеш по една или две да характеризираш всичките.И не ми е ясно защо визирате само момиченцата на по 16-17 години. В Перник има жени с които града ни би могъл да се гордее, жени със завидна грация, финес и интелект.Така че ако ще водите спора ...разширете възрастовата граница.
_________________
If you want the rainbow you have to pass trough the rain.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kuma Lisa



Регистриран на: 24 Сеп 2005
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Съб Сеп 24, 2005 7:03 pm    Заглавие: Re: ... Отговорете с цитат

bet написа:
za men ti si glupaka, shtoto se izkazvash taka nepodgotveno,otkade na kade ti pak she kazvash kakvi sa momichetata v Pernik, imash slaba kultura i losho vazpitanie, izglezhda maikata ne te e pliaskala mnogo, ili bashtati te e pravil v netrezvo sastoianie.I na men pak she mi pravish zabeleshka kak da pisha. Smile Smile Smile


Ако за теб белег на добро възпитание е някой да бъде бит и пляскан ясно каква е и твоята култура...май потвърждаваш мнеието на Super Show....и защо го приемаш толкова лично неговото мнение?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Galena



Регистриран на: 31 Юли 2007
Мнения: 14

МнениеПуснато на: Съб Авг 04, 2007 1:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Перничанки са като всички българки. Какво толкова ги възхвалявате с красота, или ги плюете с простотия, не разбирам. Че то се отнася и за мъжете равнозначно.
Това, че благодарение на няколко хубавици от разни рекламни агенции ни се разнесе славата на красавици, нищо не означава. Въпреки, че преди време попаднах на някакво проучване и Перник беше в най-предните места по красота на жените си. Може пък и да е вярно.
Факт е обаче, че грозни жени няма. Във всяка жена може да се открият красиви неща. Въпрос на лично себеуважение е да изглежда добре, каквото и да и е дала природата. Защото, както казва дон ниноф, никой тук не го вълнува душевната красота...
_________________
Вярвай в себе си!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
selskooro



Регистриран на: 12 Юни 2007
Мнения: 28
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Авг 17, 2007 1:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За мене Перник е един от най - яките градове с много яки каки !!! Аз лично съм от пернишкото село Ярджиловци , майка ми е от Перник , аз лично живея в София , но за мене Перник си остава най - якия град , с най - яките и весели хора , най якото радио Ултра и най - якия водещ !!!!!!! А тия къде плюят против чалгата да се е..т у га.о !! Перник и пернишкия регион са номер едно !!!

внимавай с изказванията си занапред,няма да толерирам подобни препоръки за напред!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Invisible kid



Регистриран на: 14 Ное 2007
Мнения: 26

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 4:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Чудя се дали ти Super*Show не си се заселил съвсем скоро в Сф и сега по някакъв начин да избиваш селските си комплекси,като се величаеш с това че живееш под наем в гарсониера в Обеля 1 !? Но пък може и да си си точно от ония ограничени тесногръди софиянчета дето като няма кво да правят и си ровят по "селските"форуми за да си припонят откъде са тръгнали !!!
Че не са най-красиви перничанки не са,че има и прости има,ама аре ми кажи Вие нямате ли си такива и както сам каза има и то доста повече!
Не се излагай момче ! Стой си в СФ и не се мотай по "селските" фоуми!!
Я ми кажи ти ако отидеш в Ню Йорк и кажеш че си от Сф дали някой ще се сети къде е това ????????? НО аз дълбоко се съмнявам ти някога да излезеш от милата ни столица!

Ей изкривихме яко темата !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group