Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Готини гаджета ли са перничанките ?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
BET
Гост





МнениеПуснато на: Нед Юли 04, 2004 10:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

prav si , smeshnici kolko iskash po sveta, i koi ot koi po tarikati:D .Ima hubavi momicheta, ako ima i hubavi momcheta ili mazhe.Ne mozhe niakoi da e groznik i da iska da si hvane gotino gadzhe.Predpolagam che zaradi tova pluvat i govorat gluposti.Ma te ne sa vinovni ,to prirodata gi e oshtetila. Smile Smile
Върнете се в началото
Super*Show



Регистриран на: 21 Фев 2004
Мнения: 28
Местожителство: село на селяни - Перник

МнениеПуснато на: Нед Юли 04, 2004 12:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
И от къде ти дойде гениалната идея, че в София жените са по-хубави само защото са повече ?


Скъпи ми..... Тома(дали ще се сетиш защо те наричам така), нищо сериозно не си казал - не съм учуден.
В София жените са повече - ЛОГИЧНО е да има ПОВЕЧЕ ХУБАВИ ЖЕНИ, отколкото в село Перник! Толкова ли си ограничен, че да не го схванеш?! Ако ходиш по-често в София ще знаеш много добре, какво имам предвид.

Цитат:
Постването на мнения в него не е задължително така че "красавецо" избора е само и едниствено твой !


Потреса е в това, ча аз казах точно това, но с други думи. Не можеш да обориш теза, когато я повтаряш с други думи... хаха, ако въобще си се опитал да направиш това... май само за дрязгата го правиш Confused

Цитат:
P.S: Чуда се, дали случайно си се разкарвал из циганската махала или просто там си живееш ?


Аха... "из циганската махала"... тц-ц-ц... къде точно е тази махала? Нещо не се сещам в "град" Перник да има нещо, наречено така... Може би говориш за Даскалово, Тева, Дараците, Мошино... може би не знаеш за какво говориш изобщо. Не смятам за нужно, да ти изяснявам значението на думата <махала> и предназначението й. Лелеее, колко си грозеееен!

Цитат:
"Драги ми смехурко"... да ...определено това те описва най-добре...


Да, определено. Обичам да се смея. Както в момента ти се надсмивам грубо и сарказтично.


абе, карай..... простено ти е...


BET, грешиш в елементарните си предположения(нормално). Имам си приятелка, от София е и е много хубаво и умно момиче. Гордея се с нея. И представи си - чете книги! Не можеш да повярваш колко задръстена е, нали? пфф, да чете книги, вместо да се облича като азис и да курволясва.... Confused

Със здраве!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Нед Юли 04, 2004 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Драги ми смехурчо"... да ... продължаваш да ме караш да те съжалявам.
Колко жалко нали ?! - Точно толкова колкото жалък си и самия ти.

"Красавецо" на въпроса "Готини гаджета ли са перничанките???" да ми пробутваш тезата, че в София са по-хубави защото са ПОВЕЧЕ е меко казано смешно. Софиянки са точно толкова хубави колкото и Перничанки, да не споменавам колко от тях наистина са СОФИЯНКИ. Така че сега марш да прочетеш темата отново....


... прочете ли я? надявам се.

Цитат:
Постването на мнения в него не е задължително така че "красавецо" избора е само и едниствено твой !

Не се опитвам да те повтарям, а да ти намекна...Когато няма какво да кажеш... просто замълчи !!! или поне не се прави на смешен.

Цитат:
P.S: Чуда се, дали случайно си се разкарвал из циганската махала или просто там си живееш ?

Е вече не се чудя. В адресната ти регистрация със сигурност пише КВАРТАЛ Рудничар... или КВАРТАЛ Филиповци, а може и ти да си КВРТАЛНИЯ знае ли човек...

Цитат:
Да, определено. Обичам да се смея. Както в момента ти се надсмивам грубо и сарказтично.

А пък аз съм убеден, че си чел форума със свит от болка анус... а разубеди ме.

Цитат:
Имам си приятелка, от София е и е много хубаво и умно момиче. Гордея се с нея. И представи си - чете книги

Браво !!! Ти да си видял някой да каже за приятелката си " Тя е тъпа, грозна и дебела".... Аз не съм !!!

Искрено се радвам че чете книги. Дано ти разказва прочетеното та и ти да прихванеш нещичко.

О, неразумни изроде! Поради что се
срамиш да се наречиш Перничанин?...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Нед Юли 04, 2004 9:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ще се въздаржа от коментар защото постевете вече са off topic
тук вече не става дума за момичетата(жените) в Перник а за някакво заяждане без никакъв смисъл
"приятелю" Suprep* show,драги ми смехурко или както ти викат там,темата е "хубави ли са момичетата в Перник" а не къде са по-хубави и къде са повече, не си ли съгласен.ако не ти харесват казваш че не ти харесват и това е а не се правиш на по селянин от най-големите селяни за които споменаваш а и не си задалжен да постваш по тема която не ти харесва
ЗАМИСЛИ СЕ МАЛКО (АКО МОЖЕШ)ЗАЩОТО ФОРУМА Е В ТАКОВА СЪСТОЯНИЕ ТОЧНО ЗАРАДИ ТАКИВА КАТО ТЕБ.На никой не му е приятно да посещава форум в който ще го обиждат и нагрубяват.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Gaca



Регистриран на: 04 Юли 2004
Мнения: 10
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Нед Юли 04, 2004 10:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

purvo....vuprosut ne e zadaden pravilno, zashtoto e qsno, che ima i hubavi, i grozni jeni. Navsqkude. Ne moje vsichki da se slagat pod obsht znamenatel. Qsno e i tova, che vseki chovek haresva razlichen tip hora. Da ne propusnem i fakta, che edin ne chak tolkova hubav na vunshen vid chovek moje da ti se stori charoven, sled kato go opoznaesh. A i mislq, che temata veche e izcherpana. Naistina zapochva da zvuchi kato zaqjdane.......
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2004 12:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Съжалявам за заядливия тон.

Ще гледам да се въздържам занапред.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
missR
Гост





МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2004 10:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Parvo ste otgovoria na don ninoff!
Pisah kato gost zastoto popadnah poslu4ainost na tozi forum i ne biah vse oste registrirana!
Kolkoto do tova, koeto mi pi6e6 niama nujda da se povtaria6!!
Ne sam kazala, 4e niama glupa4ki, 4e fizi4eskata krasota ne e ot zna4enie, no prosto iskah da vi napomnia na vsi4ki, 4e osven prozra4nite pantaloni ,razgolenite ramene i narisuvanite litza, krasotata e v styla!
Ne mi kazvai, 4e bi predpo4el da prekara6 tzeliat si jivot s "krasivo" momi4e, koeto bez grim i hibavi dre6ki i kato vampir!!!!!!! Pak i tapo na vsi4koto otgore!!!
V Pernik ima mnogo prirodno hubavi momi4eta, 4arovni i umni, koito imat styl i jiveiat bez kompleksi, kakto normalnite hora, navsiakade po sveta!
Gre6kata vi e, 4e gledate samo onezi kukli, koito iskat samo pari i niamat niakavi ambitzii v jivota! Samo tiah komentirate a drugite zabraviate, zastoto vi e po-trudno da gi kritikuvate!!!!
Ti ima6 sestra, nali!!!!
Tia grozna li e!!!! Glupava li e? A peni4anka li e?
Върнете се в началото
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2004 11:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

off topic!!!
Имам една молба ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ

missR хайде за първия път съм съгласен но ти отново си "гост",повярваи ми не е сложна регистрацията

Да имам сестра да перничанка е и не е грозна и не е тъпа,напротив умна е колкото всички момичета в перник взети заедно
Стружа ми се че не си схванала смисъла на поста ми,така че върни се и го прочети пак

От мен не очакваите повече мнения по темата
Повтарям вече всичко е off topic
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kodjo
Модератори
Модератори


Регистриран на: 22 Май 2004
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2004 10:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

evalata missr - mejdu drugoto ot misirka li idva?
suglasen sum s teb che vseki e s razlichen vkus i ne moje v tema kto tazi da se vzemat predvid vsichki predpochitanija na horata. obache ne znam zashto 90 i poveche % ot jenite(momicheta) koito se vijdat po chrshija kakto obicham da kazvam sa ot tipa ivana, desislava i t.n.t. az sushto se smjatam za krasiv i inteligenten (xexexe - nadjavam se i drugite da misljat taka) poneje ne mi e got da s shturam sred takiva prosti hora predpochitam da si stoja vkushti e taka i s momichetata za koito ti govorish - istinskite. ili da buda po-tochen - tezi koito sutrin na trezvo shte ocenish po sushtija nachin kakto i predishnata vecher. ako e taka da vzemem da si naredim edna sreshta sichki umni krasivi i vuobshte naj- horata v grada ta da si zaformime edo klasovo otdeleno obshtestvo, koeto da se zanimava s dalech po-vuzvisheni neshta ot temite za poslednite machove ot evropejskoto(mejdu drugoto tija gurci utepaha ribata) ami da si govorim za tova kolko vuzmojnosti ni dava jivota i kak oplakvajki se ot nego da si mislim che vidish li vijdash kusurite mu si go razbrak
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kodjo
Модератори
Модератори


Регистриран на: 22 Май 2004
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2004 10:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ako napisanoto e nesvurazano, molja da go ignorirate, poneje ne sum v dostatuchno dobra kondicija
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
missR
Гост





МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 1:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nai setne niakoi da priznae, 4e ima i drugi hora v tozi grad! Kodjo, prav si!
Mejdu drugoto niamam nisto obsto s misirka ili kakto be6e!

Mislia, 4e niama kakvo da dopalnia po tazi tema, iskah samo da razbera dali ima 4estni hora v Pernik i dali sa zabeliazali, 4e pop folka i fenovete mu ne sa vsi4ko!!

Do skoro!
Върнете се в началото
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Сря Юли 07, 2004 10:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бях решил да не пиша повече по тази тема но просто немога да се ваздържа след днешното ми изживяване.Извявам се предварително но ще бъда груб Embarassed
Значи каква е ситуацията: реших да прекарам известно време на обновения и според моето мнение вече хубав басейн в Рударци.Какво да ви кажа хубави "гаджета" в Перник няма.Половината от посетителките човек може да ги види всяка вечр по кафетата из центъра.Просто бях погнусен от сланините които се разхождаха около басейна.Може ли от толкова много жени и момичета (а те не бяха малко)да не видиш ното едно от което да не ти се повръща.Много се извнявам но ако с тези си сланини претендирате че сте "готини",много бъркате,да не говорим за самочувствието което имате на фона свлачището което сте

Така че перничанки са "готини" докато не се съблекат и не си отворят устата останалото е за произведенията на Рубенс но да не забравяме че тои е творил преди столетия
ВЗЕМЕТЕ СЕ СТЕГНЕТЕ МАЛКО МОМИЧЕТА,НИКОЙ НЕ Е ЛЮБИТЕЛ НА ЛОЕНИТЕ ТОПКИ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост






МнениеПуснато на: Съб Юли 17, 2004 7:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ееее....хайде сега....това звучи обидно вече....Първо: не всички момичета са с високо самочувствие. Второ: не на всички им се тресат сланините по Рударци...И трето: повечето мъже имат "бирени" коремчета......и също имат гоямо самочувствие....Всеки си има някви дефекти...значи ли това, че не става за нищо??????
Върнете се в началото
Gaca



Регистриран на: 04 Юли 2004
Мнения: 10
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Съб Юли 17, 2004 7:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да му се не види....всеки път явно не влизам както трябваSmile Това горното е от менSmile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Нед Юли 18, 2004 8:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

хехеееее ама 80% от "мацките", които бяха тогава в Рударци всяка вечер можеш да ги видиш в рай,петлето или зеленото и са тъй наречените "турбо мадами" от хай газарките
а за жените без самочувствие изобщо не ми говори ,човек бвз самочувствие е жив умрял
не казвам че мъйете са с идеална фигура но на тях това не им е нужно,жените са доказали че не външният вид на мажете е важен а дълбочината на джобовете му и не спори с мен по този въпрос моля те
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 2 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group