Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Коледната украса на нашия град ...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 7:11 pm    Заглавие: Коледната украса на нашия град ... Отговорете с цитат

Тази година за разлика от други минали такива коледната украса в нашия град е значително подобрена имайки в предвид свтещия център и цветните светлини по "Търговска", а и кв. Изток не остава назад. Та ми се щеше да кажа, че на мен това ми допада и ще се радвам ако всяка следваща година става все по-яко. Предполагам, че никой няма да се разсърди ако градът му е осветен и добре уктрасен по време на празниците Smile


----------------------
Весели празници

Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
krisy



Регистриран на: 05 Авг 2004
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Вто Дек 21, 2004 3:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз съм на същото мнение. Много е красиво, особено в квартала /все пак съм пристрастна/. Ако от всеки прозорец светят весели лампички празничната атмосфера ще бъде пълна. Еуфоричното настроение поне няма кой да ни отнеме. Радвайте се, защото от 01.януари всичко започна отначало. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Пет Дек 24, 2004 7:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хехе...

http://www.pernik.info/viewgal.php?gid=7

------------
Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LadyInBlack
Гост





МнениеПуснато на: Пон Дек 27, 2004 12:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Даа, тази година градът ни наистина изглежда празничен и красив. Laughing
Дано добрата коледна украса се превърне в традиция!
Весели празници на всички!
Върнете се в началото
Генчо
Гост





МнениеПуснато на: Вто Дек 28, 2004 12:06 pm    Заглавие: Сравнително добра... но не достатъчно Отговорете с цитат

Хората не могат да проумеят едно..,.......
че за да е красив града и настиен с украса, трябва активно участие да вземат всички !!!

Ако повечето магазини си бяха направила труда да украсят близкото дръвце и витрината си, всичко щеше да е прекрасно !

Харесва ми украсата, но мисля, че може да е много по-добре !

Общината сама не може да направи града приказен !
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group