Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Защо община ПЕРНИК НЯМА форум?!?!??!?!
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
irenavel1



Регистриран на: 25 Авг 2008
Мнения: 60
Местожителство: СТЕФАНОВО

МнениеПуснато на: Пон Ное 10, 2008 8:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЕЙ ЗА ТАКЬВ ТИП ХОРАТА СА ИЗМИСЛИЛИ ПРИКАЗКАТА"КРАСТАВОТО СИ Е КРАСТАВО",И ЗАРАДИ ТОЧНО ТАКИВА-САМОЧУВСТВИЕ -6,ИНТЕЛЕКТ-2,МРАЗЯТ НАВСЯКЬДЕ ПЕРНИЧАНИТЕ...ЕДИН ДА Е-СКАНДАЛ,ДВАМА-ВЬРГАЛ...НИТО СИ МИ ПО ВКУСА,НИТО СЕ ДВИЖИШ В ТАКТ,ТАКА ЧЕ-ХОДИ БЬЛВАЙ ГНИЛОЧ ДРУГАДЕ,НЕ СИ В СЬСТОЯНИЕ ДА МЕ ПОДРАЗНИШ,МОЖЕШ ДА МЕ РАЗОЧАРОВАШ НЕВЕРОЯТНО ОЩЕ КОЛКО...ПЬК И ОТДАВНА НЕ СИ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО,ЧУДНО ОЩЕ КОЛКО СЕ ДИВЯТ НА ОТВРАТИТЕЛНИЯ ТИ НРАВ...АДМИН,ОЩЕ КОЛКО ЩЕ ПРОДЬЛЖАВА ТОВА?????????????????????????????????????????????????
_________________
NEMA NA4IN DA NEMA NA4IN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Безименният



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 55
Местожителство: някъде

МнениеПуснато на: Вто Ное 11, 2008 5:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Shocked Shocked Shocked Я виж ти. Това е подвърждение на народната мъдрост-крадеца вика дръжте крадеца. Особата, която ми се закача за постовете, и без да е предизвикана от нищо, се чуди какъв да ме нарече-недоволства. Че даже пък и иска да ме банират. Какво безочие само. Но на такива-такъв им е стилът. И в този си пост "твори". Ето накратко-първо, не е вярно че перничаните ги мразят навсякъде. Ако вас ви мразят-това е друг въпрос. Замислете се защо. Като имам в предвид държанието ви на сайта-явно имат основание. Второ-дали имам самочувствие. Да имам го. И то си е със необходимото покритие. Но не изпадам в грандомания като вас. За мене всички събеседници по принцип са равни. Делението го правя като видя на кой колко му е акъла. Вашият "акъл" го видях. Говорите за интелект. Прекрасно. А знаете ли какво е това Question . По коя тема имате някакъв интерес. Не видях такава. Не се занимавате с нищо друго освен с пререкания, и правене на нерви. Нали сте чули притчата за магарето, което го поканили на сватбата на цар Соломон. Престанете да се държите така.
_________________
там където няма първи начин ,вторият начин е законният начин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
viki_1990



Регистриран на: 05 Окт 2009
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пон Окт 05, 2009 2:20 pm    Заглавие: :) Отговорете с цитат

zdraveite,bih iskala da razbera ne6to pove4e za grad Pernik,4yvala sum mnogo lo6i ne6ta za horata ,no sum na mnenie 4e navsqkude ima po nqkoi koito da izbiva kompleksi i da se pravi na takuv kakuvto NE e,i su6to taka v cqlata tazi tulpa ima i izkly4eniq-kakto i da e!jiveq v sofiq i s moeto semeistvo bihme iskali da se premestim v pernik,za jalost neznam ni6to za grada,dali e hybavo,namira li se rabota?imam malko brat4e koeto trqbva da hodi na detska gradina,tyk v sofiq e mnogo trydno s detskite gradini poneje sa po nqkakva to4kova sistema,tam dali e su6to taka,ili nqma problemi s tezi ne6ta?sujalqvam 4e pi6a na latinica no imam problem s komputara-po to4no s kirelicata Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Antonio



Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 28
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Вто Апр 13, 2010 8:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy Very Happy Very Happy Добре казано.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group