Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Кои са ценностите в едно семейство?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 8:21 pm    Заглавие: Кои са ценностите в едно семейство? Отговорете с цитат

За да има здрава държава,здраво общество - всичко се крие в тайната на семейството. Мисля ,че доста семейства не са успяли да запазят тази тайна... сега много неща са пъблично достояние, затова нека отбележим основните неща,който градят силата ' семейство'
1.доверие
2.послушание
3.уважение
4.възпитание
5.образование
6.традиции
7.внимание

...нека има и коментари относно тях
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 8:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Тук май трябва да се намесят семейните, защото надали някой който не е създал семейство би могъл да сподели какво крепи целостта му. Аз мога да дам предположения но 100% критерии за ценности не съм способен да изтъкна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 9:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Тук май трябва да се намесят семейните, защото надали някой който не е създал семейство би могъл да сподели какво крепи целостта му. Аз мога да дам предположения но 100% критерии за ценности не съм способен да изтъкна.



Абе вярно е това, че тези които отглеждат или са отглеждали деца може да имат доста повече опит от тези, които не са, но все пак би трябвало да имат и останалите някакво мнение, нали и ние сме били в семейства и знаем как са ни отглеждали мама, таткко, баба..... и прочие ! Sad



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 5:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ами хайде ако има някой семеен да се включи и да коментира поне 3 неща. Наистина те ще бъдат най-полезни

.. иначе аз ще почна коментар върху първото нещо,което отбелязах . ДОВЕРИЕТО -
Всяко нещо се гради върху доверието,вярата - бизнеса,семейството,приятелите.Не случайно съм го отбеляза на първо място. Вярата в Бог! - това е една сила,която крепи, укрепва стените на нещото,което градим... щом загубим вяра ,доверие в нещо - виждаме само как то се разрушава.... (ето примери от форума - малкото хубави места ,които са останали в Перник - вече на нищо не приличат,западат ........когато вярата във нещо се изгуби, тогава някой си отива,тогава двама се разделят,тогава отбора се разпада Rolling Eyes )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group