Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Въпросче :)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
MissFiona



Регистриран на: 17 Окт 2007
Мнения: 5
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пон Окт 22, 2007 10:01 pm    Заглавие: Въпросче :) Отговорете с цитат

И така, драги читателю, кое в този форум би те накарало да се регистрираш или просто да го посетиш...и повече да не повториш???


И понеже задавам въпрос, позволете да отговоря първа. Мен лично би ме отказала незаинтересоваността на всички онези, които влизайки имат опция администраторски панел, опция, позволяваща триенето на всякакви маймунски и други подобни нечленоразделни "звуци".
Тук е мястото да подчертая колко е грозно писането на латиница и как аз си ПОЗВОЛЯВАМ да НЕ чета подобни мнения...


Отново призовавам админите, вземете мерки и помогнете форумът да стане посещаем поне от половината регистрирани посетители.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
backstage



Регистриран на: 08 Авг 2007
Мнения: 19
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Вто Окт 23, 2007 11:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз лично се дразня от незаинтересоваността. Влизам по 3, 4 пъти на ден да видя има и нови теми, аз самия често пускам такива, ни не получавам много отговори. Форума просто е пуст.
_________________
България е там, където има дори един българин!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Тиана



Регистриран на: 08 Сеп 2007
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Вто Окт 23, 2007 11:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Когато влязох за първи път никак не бях изненадана колко е беден от към теми и мнения форума и не смятах да го посещавам особено често, но и аз влизам поне веднъж дневно да видя дали има нови мнения. Не ми е чудно, че перничани са така незаинтересовани от града си, но смятам, че форумът може да просъществува и да се развива. Проблемът за сега е, че когато някой влезе и не види почти никакви теми, по които може да се изкаже, излиза и не се вясва повече. И аз щях да съм една от тези, ако не бях упорита като магаре на мост. Пиша в почти всяка тема, за която имам някакво мнение, не толкова заради самото мнение, колкото за активност във форума. Смятам, че някога потребителите ще се посъбудят малко и ще се разпишат тук. Искрено се надявам това да стане скоро Smile
_________________
...безмълвен, тихичко заглъхна неизвикан вик...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pepina



Регистриран на: 09 Авг 2006
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Сря Окт 24, 2007 5:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз лично имам доста по-различно мнение за бедния форум. Повечето хора влизат в него по време на работа, когато са затрупани с ангажименти и проблеми. Четат някоя и друга нова тема (ако има такава) и аааааа да отговорят и нямат време-нов ангажимент! Другото нещо, което ги спира е непрекъснатото им се отяждане от някой модератор и постоянното им правене на забележки защо в бързината някой си бил допуснал правописна грешка...... Ееее някой хора наистина работят и нямат много време да си препрочитат по два пъти поста, за да се уверят, че не са изяли някоя и друга буква, за сметка на тези дет по цял ден се чешат зад ухото. Лично аз много често поглеждам форума и се ядосвам на дребните бели кахъри на хората в него, което ме отказва да напиша и ред. БЛАГОДАРЯ ЗА ТЪРПЕНИЕТО ДА ПРОЧЕТЕ И МОЯ ПОСТИНГ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
MissFiona



Регистриран на: 17 Окт 2007
Мнения: 5
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Сря Окт 24, 2007 9:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Първото, което ме озадачи в прочетеното, е мисълта защо "работещите" хора си позволяват да отнемат времето си с посещаване на форуми, чатове и прочие. Нима ако тези хора бяха наистина толкова заети и погълнати от работа, щяха да имат възможност да влизат тук примерно? Не ми казвай, че това е възможно, защото няма да повярвам... Истински заетият и отговорен човек не би се отнесъл с пренебрежение към работата, за да пише и да се занимава с нета...
Другото, на което си позволявам да обърна внимание е отношението към модераторите. Естествено, че е тяхна работа да следят и правят забележки, било то за правописни грешки, писаници на латиница, спам и други подобни. А всеки, който не умее да пише, по-добре да не се захваща... независимо вкъщи ли е или на работа...

Благодаря, че изчетохте и моето поредно мнение.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
avantasia



Регистриран на: 26 Окт 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Пет Окт 26, 2007 10:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако не се пускат нови теми няма абсолютно никаква причина да влизам тук Smile нали така? Лично аз ще се постарая да пускам често теми Smile но не зависи само от 2-3 човека нали?
_________________
Животът е хубав!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
user



Регистриран на: 27 Окт 2007
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Съб Окт 27, 2007 11:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Така е Wink Аз все още не мога да си обясня що няма нито един свестен пернишки форум Rolling Eyes

Перник
Форуми
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
MissFiona



Регистриран на: 17 Окт 2007
Мнения: 5
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Нед Окт 28, 2007 9:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Драги съграждини, не сме тук да "оплюваме" форума, тук сме да го направим посещаем и да дадем своя принос за създаването на нещо добро.А за да е такова, мисля че всеки от нас разбира какво е нужно.Нека покажем, че в Перник не живеят само "чалгаджии", "простаци", "селяни" и прочие нарицателни слова, с които сме отъждествявани от останалите, та дори и от самите нас.
Прочетох множество теми за Перник и жителите му.С една част от хорското мнение се съгласих, с друга - не.Но, замислете се, уважаеми, няма ли във всеки град елементи на простащина?И с риск да бъда обвинена в НЕинтеграция, нима в части от северозападна или североизточна България, или някои крайгранични райони и прочие, няма необразовано население, такова с ниска култура???Не бива да бъдем съдени толкова сурово.

П.П.Отплеснах се от темата, благодаря за вниманието.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group