Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Готини гаджета ли са перничанките ?
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
BaiHai



Регистриран на: 04 Фев 2004
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Сря Юни 23, 2004 9:19 pm    Заглавие: Готини гаджета ли са перничанките ? Отговорете с цитат

За мен са едни от най готините моми4ета в Б-я.
Кво мислите вие???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Чет Юни 24, 2004 5:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

абе готини ама да не са ти вкъщи,още имат кво да понаучат за да станат готини
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Super*Show



Регистриран на: 21 Фев 2004
Мнения: 28
Местожителство: село на селяни - Перник

МнениеПуснато на: Пет Юни 25, 2004 4:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не. Селянки са... груби селянки при това Mad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bet
Гост





МнениеПуснато на: Съб Юни 26, 2004 11:19 pm    Заглавие: ti si lud Отговорете с цитат

Super*Show написа:
Не. Селянки са... груби селянки при това Mad


ти си се нещо мраднал, знаеш ли.Както казваш че са селянки, аз казвам че ти си тъп и прост и ограничен.
Върнете се в началото
Super*Show



Регистриран на: 21 Фев 2004
Мнения: 28
Местожителство: село на селяни - Перник

МнениеПуснато на: Нед Юни 27, 2004 10:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам дали аз съм мрАднал, но съм сигурен, че ти си типинчо пернишко чедо.
Показва истинското лице на обитателите от женски пол на града, само с един "интелигентен" поуст.
Пишеш, като гост... хмм.. ми нормално - не знаеш как да се регистрираш. Но, спокойно, не си и длъжна. За паразитите не е задължително... трябва ти само да се фръцкаш и да курволясваш посточнно.

Искам да се поправя - "жените" в Перник не са селянки. Селянките са работливи и истински, а вие сте мазни, мързеливи парцали, вечно живеещи на нечии гръб. Достатъчно е само, човек да си каже две приказки с вас и вече знае що за нечовеци сте. Като чуя "у" вместо "л" и адски грубия диалект на тукашните "мадами" ми се иска.... впрочем - нищо не ми се приисква.

Перник е като копарка - пълен е с овци!
"Идат като овци, бегат като овци..." що е то?!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bet
Гост





МнениеПуснато на: Нед Юни 27, 2004 1:08 pm    Заглавие: ... Отговорете с цитат

eee ti si napravo smeshnik.Sigurno i zhena ne si dokodval , ma koia she ti dade.Samo kato ti gledam rasazhdeniata misla che si nekoi pederas izperkal.CHto ne vzemesh da se gramnesh, ta da ne se machish.A i kato si se registriral , da vzema medal da ti dam.BRAVO ti go mozhesh, eiii kak go napravi ????che nie sme tapi.Ebati kaf si orginalen, az niama da moga da se setia che triabva da si registriran za da pishesh.mazno kopelence takova Very Happy Very Happy Very Happy .A she si pisha kak si iskam, mozhe taka da mi haresva Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
Super*Show



Регистриран на: 21 Фев 2004
Мнения: 28
Местожителство: село на селяни - Перник

МнениеПуснато на: Нед Юни 27, 2004 1:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще се въздържа от отговор.
"Не спори с глупак, другите може да не направят разлика"
Позовавам се на това.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bet
Гост





МнениеПуснато на: Нед Юни 27, 2004 6:51 pm    Заглавие: ... Отговорете с цитат

za men ti si glupaka, shtoto se izkazvash taka nepodgotveno,otkade na kade ti pak she kazvash kakvi sa momichetata v Pernik, imash slaba kultura i losho vazpitanie, izglezhda maikata ne te e pliaskala mnogo, ili bashtati te e pravil v netrezvo sastoianie.I na men pak she mi pravish zabeleshka kak da pisha. Smile Smile Smile
Върнете се в началото
JAG



Регистриран на: 21 Май 2004
Мнения: 1
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Юни 27, 2004 10:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Gotini gadjeta li sa pernichankite hmmmm- gotini sa , no za sajalenie si stradat ot parichnia kompleks koito e obzel ciala Balgaria. Dosta sam obikolil BG i smiatam che sa nai krasivite momicheta v BG, no tova ne gi pravi nishto poveche ot krasivi . Na koito tova mu sitga - dobre doshal v Pernik Very Happy No ne mislia che na edin sebeuvajavasht se maj tova triabva da mu e dostatachno -smo hubava jena, tia e do vreme. Pisna mi ot hubavi naduti sashtesva, no za sajalenie mai varviat raka za raka - naduto i hubavo. Da me izviniat vsichki hubavi pernichanki, ako ne popadat v grafata naduti, no drugi ne sam sreshtal...... Nadiavam se pone niakoia da me razubedi v tova koeto sam vidil Smile Pak i da ne zabraviame che ima 6 miliard mnenia na tazi Zemia Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Нед Юни 27, 2004 10:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не съм сигурен как трябва да ви наричам, приятерли ли събеседници ли но и в постовете и на двама ву има по малко истина и по много простотия!!!
пич,незнам какви момичета познаваш но явно си от селата около Перник и нямаш никакво право да се изказваш по този нелеп да не кажа просташки начин
що се отнася до теб Вет просто е немислимо да не приямеш някои неща от постовете на пича ,може да е малко но има истина в това което твърди
така че престанете стози безмислен спор,а дайте да направим този форум по привлекателен за жителите на Перник,защото мен лично ме е срам че нямаме свестен форум че нямаме свестен irc канал
ако ние не си го напрвиме няма кои да ни го направи
замислете се малко над думите ми и ще видите че има смисъл в тях
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kodjo
Модератори
Модератори


Регистриран на: 22 Май 2004
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Вто Юни 29, 2004 7:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sorry - njamam kirilica tuk
tuj - imam chuvstvoto che spora se izmestva v druga posoka.
temata e - hubavi li sa momichetata v pk - moeto e mnenie e zavisi
zavisi shtoto haresvaneto e subektivno neshto. edni gi haresvat drugi ne - tova se vijda i ot postovete. az lichno pernichankite (govorja obshto) ne mi haresvat. ne mi haresvat po prostata prichina che ne sa istinski. ne moje 90% ot mladite momicheta v grada da se oprilichavat s chalga "velichijata" i da gi haresvash. prosto imash chuvstvoto che ne si izljazal sred hora ami si v naj golemija detski magazin na shtanda za barbi i ken.
njama losho shtom taka se haresvat.
inache pernichankite sa hubavi. ne go kazvam samo shtot sam pernichanin i ne sam izlizal izvan pernik ta da vidja njama li po-hubavi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Чет Юли 01, 2004 2:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Hei mom4eta,
zasto tolkova zloba?Ako dosega ne ste imali kasmet da poadnete na hubavo momi4e, ot Pernik, koeto da umno i razbrano, zna4i ne ste se oglejdali kakto triabva!
Naistina ima mnogo naduti hubavitzi, no otvorete si o4ite i za drugite! Moje bi vi e po-trudno, zastoto sa normalni momi4eta!!!!!!!!!!!!
Krasotata ne e samo v stroinata figura ili narisuvanoto litze, ami v stila i na4ina na jivot! Ne me razo4arovaite kato si mislite, 4e vsi4ki sa ednakvi...

Edno momi4e ot Pernik, koeto ne nito grozno, nito glupavo!!!
Върнете се в началото
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Съб Юли 03, 2004 9:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

здравей едно момиче от Перник ,което не е нито грозно нито глупаво но е гост (а защо ли).неможеш нокого да убедиш че външния вид няма значение,още не съм чул накой да казва "леле колко е грозна но пук е супер по характер и искам да прекарам остатъка от живота си с нея".красивото си е красиво и няма спор в това.виж жените практикйуват противоположния спорт "може да е грозен ама нали има парички" и моляте недей да спориш по въпроса че не било така а било иначе.не казвам че всички сте така но болшинсвото.
някъде в по горните постове имаше едно доста точно изказване, че красотата на перничанки свъшва там кадето си отварят устите.докато се чува "че" , не се чува "л" и всеки глагол завършва с "ем" никой няма да си промени мнението си за вас
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Super*Show



Регистриран на: 21 Фев 2004
Мнения: 28
Местожителство: село на селяни - Перник

МнениеПуснато на: Съб Юли 03, 2004 10:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

В село Перник има ужасно малко същества от женски пол, така наречените жени и момичета. От тях 30-40 момичета са реално красиви(външно), да не говорим за интелект. Това е истина...
При положение, че Перник е страхотно замрял град, съвсем нормално е и жителите му да са замряли.

Не е нормално, да твърдиш, че перничанки са красиви, още повече, че са най-красивите. Най-малко е смешно. Така мислят единствено перничаните - груби селтаци(охо, не са един и двама).

Като изключим свръх-простащината и слушането на чалга(по дяволите! те всички слушат отровната чалга! Mad)остава само красотата. Перничанките са лишени от това. Отидете в София, в някой клуб... или просто се разходете по центъра. Нормално е там да са най-хубавите, просто защото са повече... много повече. Ако село Перник беше по голямо и по-цивилизовано, можеше и тук да има много и истински хубавици... за сега можем само да се надяваме.

дон ниноф се ядосва, че нямало свестен IRC канал и форума бил кофти.... За ирк - къв да е?! целия IRC е гей. За форума - голяма работа - има други форуми, в които влизат повече от 2-ма на седмица. Като не ни харесва, не го ползваме.
ICQ за чат е екстра. Форуми по нета - всякакви....

пс: Чуда се, дали мъжките парцали, разкарващи се по нашия център, всъщност са педали или просто харесват поп-фолк облекло и мазна коса... да умират бе, пука ми...

"За отечеството работим, байо. Kажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все заедно да вървим, ако ще бъдем хора."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Нед Юли 04, 2004 3:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

"Драги ми смехурко"... да ...определено това те описва най-добре...
В Перник има точно толкова жени колкото трябва да има. Относно това дали са красиви или не то отговора на този въпрос е толкова субективен, че няма смисъл от никакъв коментар да не говорим за смехотворните цифри които си написал. Много ми е интересно да разбера как стигна до извода че перничаните са "груби селтаци" ? Аз лично не познавам много такива, напротив. Оставам с мнението, че " груби селтаци (охо, не са един и двама)" + теб ставате поне трима. И от къде ти дойде гениалната идея, че в София жените са по-хубави само защото са повече ? Защо не вземеш да отскокнеш до Китай ? Там по твоята логика жените трябва да са извънземни красавици (че са като извънземни в това спор няма). По въпроса за чалгата, както казваше един познат " На всеки е позволено да има лош вкус" - демокрация... какво да ги правиш!

За IRC-то коментара е излишен. Много дечурлига на едно място - ЛИГНЯ!!! - don_ninoff го знае това много добре...

Форума е хубаво нещо и аз съм сигурен, че съвсем скоро ще бъде хем по-съдържателен, хем по-посещаван. Постването на мнения в него не е задължително така че "красавецо" избора е само и едниствено твой !


P.S: Чуда се, дали случайно си се разкарвал из циганската махала или просто там си живееш ?

"Аз обичам своя народ. Добър, лош - той е моят народ и аз съм част от него"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 1 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group