Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Харесва ли ви да живеете в Перник ?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Чет Май 20, 2004 12:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Biora написа:
az sam optimistka i oshte otsega vi kazvam che njama da stane. kolko choveka ima v tozi forum. i kolko choveka si izkazaha mnenieto za targovska: az shte vi kaja: njakolko choveka, njakolko meseca sled kato Deep Water napravi post-a. sred tezi njakolko choveka se nabludava slednata tendencija-- te pochti vsichki ne jivejat v pernik, ami se vrashtat samo periodichno tam. kak da obedinim mladite hora na pernik kogato te ne sa tam. a tezi koito sa tam ne biha si pomradnali zadnicite ot kafetata, ta dori i jivotyt im da zavisi ot tova. za kakvo govorim, hora!


saglasna sam s teb BIORA, no imah pone edna malka, savsem manicka nadejda, ce moje netsto da se napravi. Smile
Върнете се в началото
Безименният



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 55
Местожителство: някъде

МнениеПуснато на: Чет Май 20, 2004 12:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз предлагам да започнем със повишаването на приходите в Общинският бюджет.От ония дни ,когато имаше дъжд ,минах през площада ,плочките се бяха разместили ,и се окъпах.Но ми хрумна една гениална идея ,как да повишиме приходите в бюджета/досущ както на Нютон му хрумнало когато ябълката паднала върху главата му/....Тя е:За преминаване през площада да се взима такса ,като във къпалня....Ами така де-няма перничаните безплатно да се къпят.Има пазарна икономика ,и всичко трябва да се плаща.Площада ,естествено ,ще бъде ограден с ограда ,за да няма гратисчии ,които безплатно да минават ,и да се къпят.Летото ,когато няма дъжд ,мързеливите пожарникари ще го мокрят с вода.Ефектът ще бъде двоен.Хем ще свършат полезна работа за града ,хем ще се тренират.За общинските чиновници ,и техните семейства ,ще има някаква отстъпка-за да не вършат далавери...Даже си мисля ,дали да не го взема площада под аренда ,и тая идея да я реализирам като частно лице.Така мързеливите общинари няма да имат работа-тяхното любимо занимание/в смисъл да не работят/.Ето ти още един ефект.Само не знам подкуп ли да дам ,и колко е той,или да включа кмета във фирмата като съдружник.Естествено със подставени лица...Такива ми ти работи.
_________________
там където няма първи начин ,вторият начин е законният начин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bloody



Регистриран на: 07 Окт 2003
Мнения: 7
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Чет Май 20, 2004 4:38 pm    Заглавие: Ebati i mirisa na more ima tuka :) Отговорете с цитат

Mnooogo iako mirishe, ama samo ne i na more
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Гост






МнениеПуснато на: Пет Май 21, 2004 4:31 am    Заглавие: Re: Ebati i mirisa na more ima tuka :) Отговорете с цитат

bloody написа:
Mnooogo iako mirishe, ama samo ne i na more


E kyde go vidq toq miris ? Shocked
Върнете се в началото
Biora



Регистриран на: 10 Фев 2004
Мнения: 55

МнениеПуснато на: Съб Май 22, 2004 4:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Anonymous написа:
saglasna sam s teb BIORA, no imah pone edna malka, savsem manicka nadejda, ce moje netsto da se napravi. Smile


Gost, dokato ima povarhnostni izjavlenija ot roda na tazi seljanija: "kvo me ebe dali javor shte otkazhe cigarite. Ne sam go karal na sila da propushi, sega sam da si mu misli. Za kakvo zanimavate vsi4ki s negovite typi problemi" dori i tazi malka nadejda ti e mnogo. Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Вто Май 25, 2004 10:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Biora"]
Anonymous написа:
saglasna sam s teb BIORA, no imah pone edna malka, savsem manicka nadejda, ce moje netsto da se napravi. Smile


Gost, dokato ima povarhnostni izjavlenija ot roda na tazi seljanija: "kvo me ebe dali javor shte otkazhe cigarite. Ne sam go karal na sila da propushi, sega sam da si mu misli. Za kakvo zanimavate vsi4ki s negovite typi problemi" dori i tazi malka nadejda ti e mnogo. Rolling Eyes[/quote


Taka e Biora. No ne mislis li, malkoto hora koito gi interesuva kakvo stava, biha mogli pone malko da se opitat da napraviat nesto. Da ne zabraviame vse pak, ce v nasia grad se provejda mejdunaroden kukerski festival vsiaka godina. Nujno li e da otricame tova i drugite malki nesta, koito predlaga gradat ni? Crying or Very sad
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Вто Май 25, 2004 10:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Безименният написа:
Аз предлагам да започнем със повишаването на приходите в Общинският бюджет.От ония дни ,когато имаше дъжд ,минах през площада ,плочките се бяха разместили ,и се окъпах.Но ми хрумна една гениална идея ,как да повишиме приходите в бюджета/досущ както на Нютон му хрумнало когато ябълката паднала върху главата му/....Тя е:За преминаване през площада да се взима такса ,като във къпалня....Ами така де-няма перничаните безплатно да се къпят.Има пазарна икономика ,и всичко трябва да се плаща.Площада ,естествено ,ще бъде ограден с ограда ,за да няма гратисчии ,които безплатно да минават ,и да се къпят.Летото ,когато няма дъжд ,мързеливите пожарникари ще го мокрят с вода.Ефектът ще бъде двоен.Хем ще свършат полезна работа за града ,хем ще се тренират.За общинските чиновници ,и техните семейства ,ще има някаква отстъпка-за да не вършат далавери...Даже си мисля ,дали да не го взема площада под аренда ,и тая идея да я реализирам като частно лице.Така мързеливите общинари няма да имат работа-тяхното любимо занимание/в смисъл да не работят/.Ето ти още един ефект.Само не знам подкуп ли да дам ,и колко е той,или да включа кмета във фирмата като съдружник.Естествено със подставени лица...Такива ми ти работи.




Bezimenniat, tova za povisavane na prihodite v obstinskia budjet e dobra ideia. No ne mislis li, ce bez tiahna podkrepa nisto niama da stane?Da si vidial drugade osven na nasite geografski sirini kolite spokoino da minavat prez polstada i da parkirat tam, a centralnata ulica da e razkopana ot mnogo vreme? I pital li si se zasto na drugite mesta e taka, a tuk ne? Sad
Върнете се в началото
Безименният



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 55
Местожителство: някъде

МнениеПуснато на: Пет Май 28, 2004 8:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Отговорът на твоя въпрос е много лесен ,и известен на всички ни-Просто политическата ни система е калпава.....Това обаче е много дълъг въпрос,най важното от който е-как да я промениме.Туй е въпросът.....
_________________
там където няма първи начин ,вторият начин е законният начин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Пон Май 31, 2004 11:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Безименният написа:
Отговорът на твоя въпрос е много лесен ,и известен на всички ни-Просто политическата ни система е калпава.....Това обаче е много дълъг въпрос,най важното от който е-как да я промениме.Туй е въпросът.....



Bezimenniat, i az tova se pitam. Crying or Very sad
Върнете се в началото
BaiHai



Регистриран на: 04 Фев 2004
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Сря Юни 23, 2004 9:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Естествено че ми аресва ебати въпросо Confused
Що му е на нашио град един малкото градове в бълагария където ората са свестни и не се превземат или се прават на незнам си кво.
На кой му се оди на друго место да заминава никой го не спира.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gaca



Регистриран на: 04 Юли 2004
Мнения: 10
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Нед Юли 04, 2004 10:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Na men gradut si mi haresva. Ne bih mogla da jiveq nqkude na drugo mqsto bez da se vrushtam tuk. A shto se otnasq do problemite......to cqlata durjava zapada, a vie iskate nashiqt grad da procuvtqva. Ne stava....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Lyusi_ot_Pernik



Регистриран на: 02 Яну 2005
Мнения: 4
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Нед Яну 02, 2005 2:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Еи хора града си е на мнооого добър. Razz
Малък е, има си компюърни клубове, има си готини кафета, има си готини хора, имаме си единствен в България младежки клуб, имаме си река, от известно време си имаме и готина кметица Very Happy която направи мнооого за града ни. Shhh
Просто нямам думи, освен това трафика на коли е малък.
Перник започва все повече и повече да се оправя към по-хубаво. Dancing Dancing Dancing
_________________
by FlaV@N, Inc.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
PathFinder



Регистриран на: 02 Дек 2004
Мнения: 4
Местожителство: Montreal

МнениеПуснато на: Вто Яну 04, 2005 8:44 pm    Заглавие: Градът е супер Отговорете с цитат

С нетърпение очаквам лятото за да прекарам пак няколко незабравими седмици в Перник.
_________________
We need more
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Пет Яну 28, 2005 1:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

НЕ, Това е най-скапания град на Земята !
Върнете се в началото
Кракра Пернишки
Гост





МнениеПуснато на: Пет Яну 28, 2005 6:39 pm    Заглавие: Страховито Отговорете с цитат

[img] Обичам си градчето , твърде близо до столицата за да е провинция и твърде далече за да е лудница.
Embarassed Някак и кметицата ми стана симпатична. Успя да направи поне малко но го направи! Сега остава да си оправим градоустроиствения план и да накараме идиотите да не се паркират там където е забранено и ще го обикна 100% Другото е вятър работа.[/img]
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group