Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Коя дискотека ви харесва най-много в града?
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Заведения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Invisible kid



Регистриран на: 14 Ное 2007
Мнения: 26

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2007 11:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля си дали да не сменим името на темата Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Тиана



Регистриран на: 08 Сеп 2007
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2007 6:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хаха, selskooro, майка ми е учителка по музика и корепетитор Wink Така че съм поне мъъъничко наясно с тия нещица Smile Колкото до серенадата, благодаря за предпожението, но след като веднъж са ми изнасяли серенада на китара с песента Nothing Else Matters, едва ли бих понесла някой кючек Wink А цветята си ги обичам и не бих се отнесла така зле, че да ги изхвърлям през прозореца Razz

А относно това дали си ограничен или не - няма как да знам. Именно затова сложих и този въпросителен знак Wink По-скоро това беше въпрос, но както и да е, не целя да се засягаш и се радвам, че не го правиш Wink

Нито ти ще промениш мнението ми към нещо, което не харесвам, нито аз твоето. Просто си приказваме Wink
_________________
...безмълвен, тихичко заглъхна неизвикан вик...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RadSalad



Регистриран на: 30 Ное 2007
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пет Ное 30, 2007 1:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

даже не искам да говоря за дискотеки и тям подобни...
само искам да кажа - жив и здрав да е Краси,че все още го има MAZE - последния пристан за нормално прекрване вечер в Перник...

за съжаление,Зинк си отиде безвъзвратно...преди месец два се качвах да погледна какво става...майка плаче братя...ще го видите...
то и без това от много време на сам,още преди РЕМОНТА беше изпята песен,ама сега вече няма нищо общо...

това ми е мнянието...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sladko eme



Регистриран на: 21 Ное 2007
Мнения: 7
Местожителство: kostenez

МнениеПуснато на: Пон Дек 17, 2007 7:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-яката дискотека е <dreams> срещу Billa



Редактирано от Ramires
Моля, уважавайте родния си език!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kendjiro



Регистриран на: 03 Мар 2006
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Пет Мар 07, 2008 10:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

sladko eme написа:
Най-яката дискотека е <dreams> срещу Billa



Редактирано от Ramires
Моля, уважавайте родния си език!


И още по яка е когато се съберат и околните села също и тези "мафиотчетата" направо е диско мечта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2008 2:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Селския пич, що се опитваш да ни убедиш, че лайната на вкус са като пиле, пък даже това било пернишкия дух да се яде лайна. Слушай си маснотиите, лапай мезенце и прокарвай с ракийка и остави другите хора да живеят по собствено усмотрение
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Съб Апр 26, 2008 7:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

selskooro написа:
Ееее много ясно, че ще се слуша само чалга!! То това е музика, другите простотии къде ги слушате не са!!! Некакви английски, американски и к'ви ли не чернилки слушате!!! К'ви българи сте вие бре?? Я си викни оркестърче на живо да ти прави кеф, пък и бахти яките песнички има!! Само кючек, сръбско, чалга - това е истината!! Бутнеш 10 кинта на клавиристчето и му каеш "Айде бате, подкарвай Арабия Сашко Wink - Безценно Пък и по пернишко има страшно много добри музиканти ( питайте Dj Боби , той ги знае Laughing )
Само тая музика и гравоското оро - това е истината и пернишкия дух.



Абе душа ти няма ли да спреш да обсъждаш Боби,а?Какво е това ти ще казваш кой кого да пита.Я да спреш вече всички разбрахме че си ФЕН НОМЕР 1 на Боби ама вече прекаляваш. Twisted Evil Относно добрите дискотеки в ПЕРНИК няма такава.DREAM се опитва нещо,но не става!!! София е по добрия вариант да се забавляваш!! Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
selskooro



Регистриран на: 12 Юни 2007
Мнения: 28
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Апр 26, 2008 7:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="leia1280"][quote="selskooro"]Ееее много ясно, че ще се слуша само чалга!! То това е музика, другите простотии къде ги слушате не са!!! Некакви английски, американски и к'ви ли не чернилки слушате!!! К'ви българи сте вие бре?? Я си викни оркестърче на живо да ти прави кеф, пък и бахти яките песнички има!! Само кючек, сръбско, чалга - това е истината!! Бутнеш 10 кинта на клавиристчето и му каеш "Айде бате, подкарвай Арабия Сашко Wink - Безценно Пък и по пернишко има страшно много добри музиканти ( питайте Dj Боби , той ги знае Laughing )
Само тая музика и гравоското оро - това е истината и пернишкия дух.[/quote]


Абе душа ти няма ли да спреш да обсъждаш Боби,а?Какво е това ти ще казваш кой кого да пита.Я да спреш вече всички разбрахме че си ФЕН НОМЕР 1 на Боби ама вече прекаляваш. Twisted Evil Относно добрите дискотеки в ПЕРНИК няма такава.DREAM се опитва нещо,но не става!!! София е по добрия вариант да се забавляваш!! Wink[/quote]

Добре душа, специално заради теб спирам с всякакви коментари повече по тая тема !!! Извинявам се ако съм прекалил с нещо ... А по отношение на забавалението- аз навсякъде мога да се забавлявам- няма Перник, няма София, няма Радомир Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Съб Апр 26, 2008 7:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

selskooro написа:
leia1280 написа:
selskooro написа:
Ееее много ясно, че ще се слуша само чалга!! То това е музика, другите простотии къде ги слушате не са!!! Некакви английски, американски и к'ви ли не чернилки слушате!!! К'ви българи сте вие бре?? Я си викни оркестърче на живо да ти прави кеф, пък и бахти яките песнички има!! Само кючек, сръбско, чалга - това е истината!! Бутнеш 10 кинта на клавиристчето и му каеш "Айде бате, подкарвай Арабия Сашко Wink - Безценно Пък и по пернишко има страшно много добри музиканти ( питайте Dj Боби , той ги знае Laughing )
Само тая музика и гравоското оро - това е истината и пернишкия дух.



Абе душа ти няма ли да спреш да обсъждаш Боби,а?Какво е това ти ще казваш кой кого да пита.Я да спреш вече всички разбрахме че си ФЕН НОМЕР 1 на Боби ама вече прекаляваш. Twisted Evil Относно добрите дискотеки в ПЕРНИК няма такава.DREAM се опитва нещо,но не става!!! София е по добрия вариант да се забавляваш!! Wink


Добре душа, специално заради теб спирам с всякакви коментари повече по тая тема !!! Извинявам се ако съм прекалил с нещо ... А по отношение на забавалението- аз навсякъде мога да се забавлявам- няма Перник, няма София, няма Радомир Wink





оки,душа Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vehtiq



Регистриран на: 20 Май 2007
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Сря Юли 02, 2008 6:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ТВА СЕЛСКОТООРО Е МЕГА ДОЛЕН СЕЛЯНДУР ДОРИ И ЗА ПЕРНИК,НЯМА ЛИ КОЙ ДА ГО ИЗСЕЛИ В ЧУКОТКА С ТЕМ ПОДОБНИТЕ МУ СЪГРАЖДАНИ И ЕСТЕСТВЕНО С ОНЗИ ПУСКАЧ НА МУЗИКА КОИТО СЕ Е ТИТУЛОВАЛ КАТО ДИСКО ЖОКЕР,ЕБАТИ КАК ГИ ТЪРПИТЕ ТЕЗИ ОТРЕПКИ?НЯКОЛКО ПЪТИ ПО РАДИОТО СЪМ ГО ЗАСИЧАЛ ТОЯ ПЕРГИШ,ОСВЕН СТОМАШНО НЕРАЗПОЛОЖЕНИЕ МАЙ ДРУГА ЕМОЦИЯ И УСЕЩАНЕ НЯМА...НО ДОКАТО ИМА ТЪПАЦИ ТАКИВА ОТРЕПКИ ЩЕ СА НОМЕР 1..ЗА СЪЖАЛЕНИЕ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пет Авг 15, 2008 10:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Че Гевара
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Нед Авг 17, 2008 9:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хвалят ми много Дриймс , но не съм ходила в нея. Няма кой да ме заведе Very Happy
иначе Маракеш го видях отвън и е перфекто, чувам за билярд и че е и на открито - значи -пиша му 6 Idea
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tanqsofia



Регистриран на: 30 Юни 2011
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Чет Юни 30, 2011 8:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Че то има ли дискотеки в Перник изобщо...те не могат да се нарекат така... Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Заведения Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group