Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Ква музика слушаш?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
draif



Регистриран на: 30 Яну 2007
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Вто Яну 30, 2007 2:21 am    Заглавие: Ква музика слушаш? Отговорете с цитат

ае хора въпроса е ясен покажете че перник не е града на чалгата.. вие сте
_________________
слънце ......
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Вто Яну 30, 2007 1:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ти сериозно ли мислиш,че Перник не е града на чалгата,е да преобладава и сръбското Twisted Evil .кво да се прави ,че на съгражданите ни не им става без мазнотия,малшанс Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
draif



Регистриран на: 30 Яну 2007
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Вто Яну 30, 2007 1:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Don_Ninoff написа:
ти сериозно ли мислиш,че Перник не е града на чалгата,е да преобладава и сръбското Twisted Evil .кво да се прави ,че на съгражданите ни не им става без мазнотия,малшанс Exclamation

хаха ми не има си и хора които не слушат което им прае евалата Laughing

да не би да слушаш сръбско ?

_________________
слънце ......
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Сря Яну 31, 2007 12:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

да,когато реша че трябва да ми се приходи по естествени физиологични(големи)нужди.не е лошо да уважаваме родното производство на музикалната индустрия,но това което се булва в последните 10 години е меко казано фекалии,да не се засягат чага/сръбско/турсо/циганско и други подобни слушащи,но тези жанрове са далеч от представата ми за творчество(абати как звучи)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
draif



Регистриран на: 30 Яну 2007
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Сря Яну 31, 2007 2:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хаха нали.. по непредвидени обстоятелства вчера ми се случи да влезна в планета пайнер клуб в студентски град и видях как една 80килограмова се беше качила на нещо като пилон и танцуваше под звуците на някфа пагубна за ушите ми мелодия.. то се раздрусаха едни телеса, размятахасе потни чела.. пхаха точно така трябва да се опитваме да се уважаваме с такива като тази тук Very Happy
_________________
слънце ......
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
nask0



Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Чет Юли 26, 2007 12:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бе кой какво иска да смърди да бръмчи и да се превъзнася чалгата си е чалга и сръбското сръбско повече хора го слушаме така че кой не иска да не го слуша.
Това е.
И само радио Ултра Перник.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
selskooro



Регистриран на: 12 Юни 2007
Мнения: 28
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Авг 20, 2007 10:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Евала колега !!!! Само радио Ултра Перник , а по отношение на чалгата и сръбското ,това е най - добрата музика , в комбинация на оркестрите , които ги пуска Dj Боби !!!! Забравихме и кючеците , които се въртат !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Тиана



Регистриран на: 08 Сеп 2007
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 10:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не всеки, който не слуша чалга се превъзнася... струва ми се. Но знам ли аз, не разбирам от тоя вид `музика`... Smile Все едно да кажем, че някой, който слуша чалга и осъжда метъла, се превъзнася. По същият начин ми звучи Smile

А Перник си е чалгарски град, не само от гледна точка на музиката. Но все пак ще отговоря по темата - слушам рок и метъл Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Yassen



Регистриран на: 07 Сеп 2007
Мнения: 6
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2007 8:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не сравнявайте сръбската музика с чалгата и особено с ЦИГАНСКИТЕ МАЗНИ КЮЧЕЦИ Exclamation. В сръбската музика има стойностни композиции за разлика от помията на мангалите която ни залива отвсякъде Idea Те ни претопяват нацията тези номадски племена Idea Нашата култура и традиции са съвсем различни от техните, а ние какво правим Question Слушаме и попиваме тяхната "култура" Question Те станаха повече от нас, а освен това извършват 80% от престъпленията в родната на България! Престанете да им тачите културата - КАЖЕТЕ НЕ НА КЮЧЕЦИТЕ И ЦИГАНИЯТА Idea

PS: По темата: В Перник преобладават хората слушащи елементарна музика по простата причина, че града е събрал утайката на България от черноработници с ниска интелектуална култура и образование Idea Хубавото е, че града е близо до София и вече ги няма тези така привлекателни за черноработниците предприятия. Града се променя към добро и след години ще е съвсем различно място поради своето прекрасно местоположение Idea
_________________
Бъдещето принадлежи на онези, които вярват в красотата на мечтите си.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
avantasia



Регистриран на: 26 Окт 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Пет Окт 26, 2007 10:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За съжаление чалга или тъй наречения поп фолк ще има още дълго. Пак за съжаление това е една от малкото музики (ако въобще може да се нарече музика няколкото акорда) с която може да се изкарват пари. Поради тази причина не само в Перник, а навсякъде я има. Но нещата вече почти се оправят Smile почти всеки месец, а и по-често вече има концерти които си заслужават. Smile така че фенове не се предавайте Smile)))
_________________
Животът е хубав!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
whatthefuck



Регистриран на: 22 Окт 2007
Мнения: 3

МнениеПуснато на: Пон Окт 29, 2007 9:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз незнам какво е това разграничаване... Всички сме ХОРА. Нали знаете... "Различни хора,различни интереси".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
avantasia



Регистриран на: 26 Окт 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Пон Окт 29, 2007 12:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="whatthefuck"]Аз незнам какво е това разграничаване... Всички сме ХОРА. Нали знаете... "Различни хора,различни интереси".[/quote]

Колкото и да не ти се ще разграничаване винаги е имало и винаги ще има - просто няма начин Smile
_________________
Животът е хубав!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group