Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Kак да спрем това?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
komara



Регистриран на: 23 Мар 2006
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Вто Юни 20, 2006 10:04 am    Заглавие: Kак да спрем това? Отговорете с цитат

Не мога да повярвам какво ми се случи тази сутрин.
Като си карах колата, незнам какво е станало дали съм отнел предимсто или нещо друго, незнам но едва ли има занчение.
Някакъв криминален тип ме изпреварва и набива спирачки, аз набивам и за да не се удара в него. В колата се возеха 5-ми бая угоени типове. А бе направо си бяха някави престъпници. Единия слезе и започна да бие с юмрук по моето стъкло и да се опита да отваяр вратата ми.
Като видя че не може да счупи стъклото с ръка се върна в неговата кола и взе една палка и тръгна пак към мен.
Тогава незнам какво стана може би тоя видя нещо и се отказа влезе в колата и продължи.
Аз нищо не направих и аз си продължих.
Номера на колата беше PK 2090 AH каква беше колата не знам не разбирам много от коли.
Молбата ми е дайте някаъв съвет.
Какво е трябвало да направя и не съм го направил а сега какво мога да направя?
Аз не изкам нищо никаво обещетение или подобно, дайте да измислим нещо да го опандизим тоя.
Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
emkco



Регистриран на: 31 Юли 2006
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пон Юли 31, 2006 9:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма спасение от тези. Освен бягане от тях, което е срамно но сигурно, друго няма. Нито някой, нито ние сме способни да си помогнеме.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Вто Авг 01, 2006 7:58 am    Заглавие: Re: Kак да спрем това? Отговорете с цитат

[quote="komara"] дали съм отнел предимсто или нещо друго, незнам но едва ли има занчение. Rolling Eyes[/quote]

е как няма значение бе пич,правиш предпоставка за ПТП и искаш хората с усмивка да се отнасят към теб
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
go6o78



Регистриран на: 02 Авг 2006
Мнения: 3

МнениеПуснато на: Сря Авг 09, 2006 8:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Подай поне жалба в полицията затова си плащаме данъците
за да взимат те заплати
поне дасвършат малко работа а не само да пият кафе с контингента
_________________
Справочник | Съновник | Radio online | Игри
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group