Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Най-добрата агенция за недвижим имоти?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
inss



Регистриран на: 02 Мар 2006
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Чет Мар 02, 2006 3:53 pm    Заглавие: Най-добрата агенция за недвижим имоти? Отговорете с цитат

Моля ви помогнете!
Трябва ми агенция за недвижими имоти спешно!
Не живея в Перник и не съм запозната с агенциите, затова ви моля за вашето мнение.
Благодаря...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
komara



Регистриран на: 23 Мар 2006
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Чет Мар 23, 2006 11:48 am    Заглавие: Re: Най-добрата агенция за недвижим имоти? Отговорете с цитат

здрваей,
не ти требе да живееш в перник
пътя софия-перник е един от най-гадните и изкопани пътища в България
маршрутките за перник са супер мизерни и нередовни
аз живея в перник от 5 месеца за това време изхвърлих 3 гуми и една кола благодарение на пътя софия перник само тук съм над 2000 лева на загуба
Ве4ер след 9 часа по улиците няма никой само по някой пияница се приплъзва.
голяма част от местното население за мизерни и безработни и се занимават с алкохолозъм професинално Laughing Laughing Laughing
Съветвам те да отидеш няколко пъти до перник особенно в понеделник сутрин или петък ве4ер
и все пак ако рвшиш да си купиш нещо там аз имам позната агентка работи това от 15 години и е много коректна пи6и ми да ти дам тетефона й.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group